SPORT

دانلود بازی فکری Element4l برای PC

تصاویر محیط بازی Element4l,دانلود بازی Element4l,دانلود بازی Element4l برای PC,دانلود بازی دوبعدی 2013,دانلود بازی فکری 2013,دانلود تریلر بازی Element4l,دانلود مستقیم بازی Element4l,دانلود نسخه FLT بازی Element4l,دانلود نسخه کرک شده بازی Element4lپ,لینک دانلود نسخه کرک شده Element4l,نقد بازی,

عنوان یک بازی جدید و فکری می باشد که همانند این بازی ها را بسیار کم دیده ایم .شما در این بازی کنترل ۴ عنصر مختلف را برعهده دارید که در پی شکل دادن به زندگی خود هستند . Element4l یک چالش است ، ز

دانلود بازی فکری Element4l برای PC

299

عنوان یک بازی جدید و فکری می باشد که همانند این بازی ها را بسیار کم دیده ایم .شما در این بازی کنترل ۴ عنصر مختلف را برعهده دارید که در پی شکل دادن به زندگی خود هستند . Element4l یک چالش است ، زمان اندکی لازم است تا شما با سبک نوآورانه ی بازی آشنا شوید ، مانند این است که بخواهید برای اولین بار دوچرخه سواری را یاد بگیرید ! تنها دشمنان شما در این بازی طبیعت و خورشید هستند . حرکت Elementها با حرکت های نینجایی ، کنترل آسان بازی با استفاده از ۴ دکمه ، موسیقی متن استثنایی از Mind Tree ، داشتن ۱۶ مرحله در ۴ مکان مختلف و … از ویژگی های این بازی جدید می باشند که در ادامه می توانید تصاویری از محیط بازی به همراه لینک دانلود را مشاهده نمایید .

 

Element4l دانلود بازی فکری Element4l برای PC

 

سیستم مورد نیاز بازی :

OS: Windows XP or later

Processor: Intel / AMD 1Ghz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: NVIDIA or ATI – Intel: Shader Model 2 capable

DirectX®: 9.0c

Hard Drive: 500 MB HD space

تصاویر محیط بازی :

Element4l S2 s دانلود بازی فکری Element4l برای PC Element4l S1 s دانلود بازی فکری Element4l برای PC

Element4l S4 s دانلود بازی فکری Element4l برای PC Element4l S3 s دانلود بازی فکری Element4l برای PC

Element4l S6 s دانلود بازی فکری Element4l برای PC Element4l S5 s دانلود بازی فکری Element4l برای PC

 

  TRAILER1 دانلود بازی فکری Element4l برای PC دانلود تریلر بازی – 16 مگابایت | لینک کمکی

 

source دانلود بازی فکری Element4l برای PC توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل BIN بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

caution دانلود بازی فکری Element4l برای PC توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

password دانلود بازی فکری Element4l برای PC پسورد فایل: www.downloadha.com

download دانلود بازی فکری Element4l برای PC لینک دانلود – 360.5 مگابایت | لینک کمکی

download دانلود بازی فکری Element4l برای PC دانلود آپدیت شماره ۱ بازی

 

سفارش طراحي قالب